БИТОЛЧАНЕЦОТ Ј.М. ГО ОСВОИ РЕКОРДНИОТ СУПЕР МИЛИОНЕР ВРЕДЕН СКОРО 21 МИЛИОН ДЕНАРИ

4484

Ј.М. од Битола е најновиот милионер во Македонија. Тој ја освои најпосакуваната добивка, СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот на Видеолотарија Касинос Австрија, во вредност од 20.951.041 денари.No description available.Фантастични 20.951.041 денари легнаа на сметката на Ј.М. од Битола. Тоа е играчот која ја освои најпосакуваната добивка СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот. Ј.М. на 15.04.2024 се забавувал на видеолотариските терминали од Видеолотарија Касинос Австрија, кај нашиот деловен соработник Казино Моцарт во Битола. Тој ја играл играта Дајс анд рол, која во неговиот случај му донела среќа и фантастични 20.951.041 денари.

На Ј.М. му честитаме за рекордната добивка СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот вредна неверојатни 20.951.041 денари.

#ИграјОдговорно #ИграјСоНајдобрите #НовогодишенСуперМилионер

ПретходноРоналдо суспендиран на два меча и казнет со 5,500 евра!
СледноЖенската репрезентација до 16 години ќе учествува на развоен турнир во БиХ